•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SimgeŞehir Sitesi Web Sitesi, İletişim Portalı ...

Home / Faaliyetler / Metronet Simgeşehir 'de
A+ R A-

Metronet Simgeşehir 'de

e-Posta Yazdır PDF

7 Mayıs itibari ile Metronet ( hızlı internet ) alt yapı çalışmaları başlamıştır. Firma tarafından alt yapı tamamlanmasından sonra hızlı internet kullanmak isteyen daire sakinlerimiz, kurulacak standlar aracılığı ile abone olabileceklerdir.

Sitemize özel ilk 6 ay 9.90 tl fiyatı ile sunulacaktır.

Yorumlar

Merhabalar.

Sitemizde zaten TTNET fiber internet hizmeti verebilmektedir . her binanın altında TÜRK TELEKOM a ait F/O kabinleri mevcuttur. ayrıca Türkiyede internete çıkış noktasında sadece Telekomun altyapısı ve server leri üzerinden yapılabilmekted ir.

Sadece ürüne ve fiyata göre değil alınan hizmete göre değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum.

Satış sonrası hizmetler, kaliteli hizmet, anında çözüm, ve yaygın altyapısı düşünüldüğünde Telekomu Bırakıp başka firmadan internet hizmeti almak bence cesaret gerektirir.

Bilgilendirme amaçlı belirtmek isterim ki Metronet firması bir kablo ağı ile değil Çatılara kurdukları Baz istesyonuna benzer biz cihazla ana yayını alıp paylaştırdıklar ı için kesinlikle Telekomun hızını yakalaması mümkün değildir. bu yüzden sadece düşük hızlarda ve yalnızca int. hizmeti sunabilmektedir ler.

Uzun lafın kısası ağrımayan başınızı ağrıtmayın derim. herkese hayırlı günler dilerim..

+1 ahmet_acar 24-08-2012 06:55 #2

Alıntı

Gerçekten rezil bir internet donmaktan hiç bir iş yapılmıyor.Ben bağlattım ama çok pişmanım.Bağlatmayan arkadaşlar bir daha düşünsün ttnet'e kurban olayım.

+1 Fırat CEYLAN 09-07-2012 11:40 #1

Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Üye Ol

*
*
*
*
*

* İşaretli Alanlar Zorunludur